Hippie Habits

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy nową na polskim rynku marką specjalizującą się w produkcji wysokogatunkowej odzieży sportowej wpisującej się w modne klimaty „Hippie & Boho”.

Nasze motto – Slow hippie life, beautiful hippie habits – określa nasze podejście do życia. Jesteśmy podróżnikami, pasjonatami kochającymi doświadczać życie, czerpiąc garściami z każdej wędrówki, wyprawy czy przygody ze znajomymi. Kochamy naturę, staramy się być jak najbliżej gór, lasów, jezior i oczywiście piaszczystych plaż. Odnajdziesz nas także w miejskiej dżungli dzięki odważnym jaskrawym kolorom wyraźnie odcinającymi się na tle betonowych szarości.

Projektowana przez nas odzież zaprasza nie tylko do aktywnego życia w zgodzie z naturą ale także do współtworzenia społeczności #HippieGirls – pewnych siebie, świadomych kobiet które zarażają optymizmem!

Tak więc, kochane #HippieGirls, zapraszamy do naszego świata Hippie Habits 🙂

PS

Koniecznie zerknij na nasze profile 😉

Facebook – facebook.com/hippiehabits

Instagram – instagram.com/hippiehabitspl

SoundCloud – soundcloud.com/hippiehabitspl

Hippie Habits

CO ROBIMY?

Tworzymy wysokiej jakości odzież sportową która sprawdza się w każdych warunkach – biegasz? uprawiasz jogę? chodzisz na siłownię? Nasze produkty nie tylko staną się Twoją ulubioną odzieżą sportową ale także wyróżnią Cię w miejskiej dżungli.

Nasze produkty w całości produkowane są w Polsce z materiałów wyprodukowanych w Polsce co pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości dzięki pełnej kontroli nad procesem produkcji.

Dzięki temu jesteśmy także w stanie zaoferować Ci możliwość wykonania każdego z naszych produktów na miarę zgodnie z podanymi przez Ciebie wymiarami jeżeli nasze standardowe rozmiary nie pasują do Twojej sylwetki.