AcroYoga – ta popularna ostatnio dziedzina aktywności fizycznej, stanowi niezwykłe połączenie elementów znanych z jogi, akrobatyki oraz masażu tajskiego. Każda z wspomnianych tu form, święci triumfy pośród mieszkańców największych, miejskich dżungli świata, poszukujących chwili wytchnienia od zabójczego tempa życia. Tym bardziej zatem kumulacja wskazanych wyżej dziedzin aktywności sprawia, iż AcroYoga zyskuje na świecie rzesze fanów praktykujących ją niemal w każdym możliwym miejscu, od szczytów górskich począwszy po najmniejsze skrawki miejskich skwerów skończywszy.

Cześć dziewczyny! 🙂

Zapraszając Was, kochane #HippieGirls, do naszego świata chcemy zarażać Was nie tylko pomysłami na nowe stylizacje ale także tym co akurat w danym momencie nas ekscytuje. W dziale aktualności będziemy regularnie publikować informacje o tym co robimy na co dzień, gdzie jesteśmy i czego słuchamy w podróży! 🙂

Jeżeli chciałybyście śledzić na bieżąco nasze muzyczne odkrycia zapraszamy do odwiedzenia i subskrybowania naszego kanału w serwisie SoundCloud.com: